Plastikowe kobiety

Czy mężczyźni lubią „plastikowe” kobiety?
ero-anonseW dzisiejszych czasach wśród ludzi, a szczególnie przedstawicielek płci pięknej daje się zaobserwować panujące niemal we wszystkich kręgach kulturowych moda na poprawianie natury. Panie coraz częściej starają się ulepszać swój wygląd, stosując w tym celu najróżniejsze zdobycze XXI wieku. Niektóre z nich ograniczają się wyłącznie do robienia sobie makijażu, inne są bardziej radykalne i sięgają nawet po operacje plastyczne. W ramach chirurgicznych interwencji zmieniają kształty swoich ust czy nosów albo… instalują sobie implanty. Tutaj szczególnie dużym powodzeniem cieszą się sztuczne piersi z silikonu o – często nienaturalnie dużych – rozmiarach. Zdarzają się także kobiety, które decydują się na używanie tipsów przedłużających paznokcie czy efektownych wykończeń kosmyków włosów. Niezależnie od formy, jaką przybiera „zmiana w lalkę”, pojawia się zasadnicze pytanie – czy panom się to podoba?

erotyczny-sex-telefonWiele pań ma swoje idolki. Ostatnio takim bożyszczem staje się powoli Ewa Chodakowska, której fanki, żeby upodobnić się do boginii, zaczynają coraz intensywniej ćwiczyć tak, aby ich sylwetka mogła wciąż pozostać naturalna, a jednocześnie stały się zgrabniejsze. Do niedawna jednak niedoścignionymi ideałami kobiet były właśnie celebrytki mogące pochwalić się przebyciem wielu zabiegów urodowych – np. Doda, Pamela Annderson albo „króliczki Playboya”. Idąc ich drogą, niektóre kobiety same decydowały się na użycie skalpela.

erotykaNiektórzy mężczyźni lubią „zawiesić oko” na ładnej kobiecie, nie bacząc przy tym na środki, jakich musiała ona użyć, by wypracować swoje piękno. Zazwyczaj jednak kończy się na podziwianiu jej powierzchowności, bowiem wśród większości facetów panuje stereotyp, iż „tipsiary” dbają wyłącznie o swój wygląd, nie interesują się niczym, poza jego wiecznym korygowaniem i są po prostu puste.

Czy mężczyźni lubią „plastiki? To kwestia dyskusyjna. Wielu na pewno, chodzi im wtedy głównie o jarlew75.pl. Randki z „kociakiem” również należą do przyjemności. Ale czy atrakcyjność jest najważniejsza w związku?